1996-01
|
Poznań - Luboń - Żabikowo - Poznań
|
wielkopolskie Polska
|
15
|
1996-02
|
Poznań - Luboń - Wiry - Komorniki - Głuchowo - Chomęcice - Konarzewo - Chomęcice - Szreniawa - Komorniki - Wiry - Luboń - Poznań
|
wielkopolskie Polska
|
40
|
1996-03
|
Poznań - Luboń - Puszczykowo - Rogalinek - Rogalin - Daszewice - Poznań
|
wielkopolskie Polska
|
45
|
1996-04
|
Poznań - Strzeszynek - Psarskie - Strzeszynek - Poznań
|
wielkopolskie Polska
|
45
|
1996-05
|
Poznań - Czapury - Babki - Daszewice - Kamionki - Borówiec - Kórnik - Mieczewo - Świątniki - Rogalin - Rogalinek - Sasinowo - Wiórek - Czapury - Poznań
|
wielkopolskie Polska
|
70
|
Rajd Kolarski - Dookoła Polski etap I
|
1996-06
|
Karpacz - Ściegny - Kowary - Leszczyniec - Kamienna Góra - Czarny Bór - Krzeszów - Kochanów - Mieroszów - Unisław Śląski - Rybnica Leśna
|
dolnośląskie Polska
|
80
|
1996-07
|
Rybnica Leśna - Głuszyca - Krajanów - Włodowice - Ścinawka Górna - Ratno Dolne - Wambierzyce - Ratno Dolne - Radków - Kudowa Zdrój
|
dolnośląskie Polska
|
80
|
1996-08
|
Kudowa Zdrój - Duszniki Zdrój - Zieleniec - Lasówka - Mostowice - Stara Bystrzyca - Bystrzyca Kłodzka - Nowy Waliszów - Kamienna - Idzików - Sienna - Stronie Śląskie - Stojków
|
dolnośląskie Polska
|
95
|
1996-09
|
Stojków - Lądek Zdrój - Złoty Stok - Paczków - Ścibórz - Otmuchów - Śliwice - Broniszowice - Kałków - Łąka - Kijów - Burgrabice - Biskupów - Gierałcice - Głuchołazy - Jarnołtówek - Pokrzywna
|
dolnośląskie, opolskie Polska
|
90
|
koniec etapu I
|
53 Międzynarodowy Rajd Kolarski AIT 45 Centralny Zlot Turystów Kolarzy Pokrzywna - Polska - 1996 (+ powrót z rajdu)
|
1996-10
|
Pokrzywna - Jarnołtówek - Konradów - Głuchołazy - Konradów - Skowronków - Jarnołtówek - Pokrzywna
|
opolskie Polska
|
20
|
1996-11
|
Pokrzywna - Moszczanka - Łąka Prudnicka - Prudnik - Biała - Krobusz - Moszna - Krobusz - Biała - Prudnik - Łąka Prudnicka - Moszczanka - Pokrzywna
|
opolskie Polska
|
65
|
1996-12
|
Pokrzywna - Dębowiec - Prudnik - Niemysłowice - Zimne Kąty - Wierzbięcice - Nysa - Otmuchów - Śliwice - Broniszowice - Kałków - Buków - Biała Nyska - Przełęk - Polski Świętów - Głuchołazy - Konradów - Jarnołtówek - Pokrzywna
|
opolskie Polska
|
100
|
1996-13
|
Pokrzywna - Jarnołtówek - Skowronków - Konradów - Głuchołazy - Charbielin - Łąka Prudnicka - Prudnik - Dębowiec - Pokrzywna
|
opolskie Polska
|
40
|
1996-14
|
Pokrzywna - Moszczanka - Łąka Prudnicka - Prudnik - Laskowice - Nowy Browiniec - Mochów - Głogówek - Szonów - Klisino - Racławice Śląskie - Laskowice - Prudnik - Łąka Prudnicka - Moszczanka - Pokrzywna
|
opolskie Polska
|
65
|
1996-15
|
Pokrzywna - Jarnołtówek - Konradów - (PL/CZ) - Zlate Hory - Dolni Udoli - Rejviz - Jesenik - Ceska Ves - Pisecna - Siroky Brod - Mikulowice - (CZ/PL) - Głuchołazy - Konradów - Jarnołtówek - Pokrzywna
|
opolskie Polska, Czechy
|
65
|
1996-16
|
Pokrzywna - Jarnołtówek - Konradów - Głuchołazy - Nowy Świętów - Polski Świętów -Przełęk - Nysa - *** - Zielona Góra - Leśniów Wielki - Łagów - Gronów - Dąbie - Stary Zagór - Dychów
|
opolskie, lubuskie Polska
|
70
|
koniec rajdu
|
1996-17
|
Poznań - Luboń - Puszczykowo - Mosina - Krosinko - Dymaczewo Stare - Trzebaw - Jarosławiec - Wiry - Luboń - Poznań
|
wielkopolskie Polska
|
50
|
1996-18
|
Poznań - Stary Rynek - Cytadela - Ostrów Tumski - Jezioro Maltańskie - Rataje - Poznań
|
wielkopolskie Polska
|
20
|
1996-19
|
Poznań - Stary Rynek - Park Sołacki - Golęcin - Strzeszyn - Suchy Las - Morasko - Suchy Las - Strzeszyn - Golęcin - Park Sołacki - Stary Rynek - Poznań
|
wielkopolskie Polska
|
50
|
1996-20
|
Poznań - Luboń - Wiry - Jarosławiec - Trzebaw - Stęszew - Witobel - Dymaczewo Nowe - Dymaczewo Stare - Mosina - Wiry - Luboń - Poznań
|
wielkopolskie Polska
|
60
|